ketvirtadienis, kovo 24

Pirmoji Lietuvoje konferencija apie NWO ir seminarai2011 metų gegužės 3 d. (antradienį) 18 val. tinklaraščio http://qmagija.blogas.lt/ autorius Gintaras Mikšiūnas skaitys paskaitą Vilniuje.

Giedraičių g. 28-508 salė (automobiliu sukti nuo Žalgirio gatvės ties stomotologine klinika ir važiuoti į kalną iki 3 bandrabučio kairėje. Orientyras “Aibės” parduotuvė).

Gegužės 18 d. (trečiadienį) 18 val. Kaune, “Šviesos namuose”:

Adresas “Šviesos namai” Gedimino g. 26 b, Kaunas. Išankstinė registracija telefonu: 868786760, arba el paštu: vilma@sviesosnamai.lt

Tema ta pati Vilniuje ir Kaune: ”Nauja era ar nauja pasaulio tvarka”?. Bus tokios dalys: New World Order idėjos istorija. David Icke ir Zacharija Sitčen tyrimų pėdsakais: blogio istorija nuo šumerų Anunakių, Enocho puolusių angelų iki ateivių. Kaip su jais susiję šių dienų prezinetai ir banksteriai. Ar iš tikrųjų karaliai ir prezidentai yra hibridinė rasė, Biblijoje vadinama Nefilim? Jordan Maxwell tyrimų pėdsakais: masonai ir slaptos draugiijos -istorija, simbolika, kaip jos veikia ir kaip jas atpažinti? Ką yra numatęs pasaulio elitas ir ko jis siekia. Ar yra išsigelbėjimo planas, ir koks jis?